MOKĖJIMO BŪDAI

Mūsų internetinėje parduotuvėje Skandeko.lt mokėjimai yra vykdomi per partnerių Montonio.com (UAB „Montonio Finance‟) mokėjimų sistemą.

Patvirtinus pirkinių krepšelį Skandeko Jus nukreips į sekantį žingsnį, kur galėsite pasirinkti Jums patogų apmokėjimo būdą. Šiuo metu svetainėje už prekes galite atsiskaityti vienu iš tolimesnių apmokėjimo būdų:

  • Naudojantis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Citadele. Užsakymo metu pirkėjas nukreipiamas į pasirinkto banko el. bankininkystės sistemą, kur suformuojamas mokėjimas patvirtinimui;
  • Sumokėti už prekes banko kortele, suvedant jos duomenis.

Patvirtinus mokėjimą – mokėjimų puslapis užsidarys automatiškai, o Jūs vėl sugrįšite į Skandeko.

Informuojame, kad prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar mokėjimo kortelės duomenys yra naudojami tik Montonio mokėjimų sistemoje (mokėjimui už prekes atlikti) ir mums (parduotuvei Skandeko) šie duomenys nėra perduodami.

Tokiu atveju, jeigu Jums netinka nei vienas iš aukščiau minėtų apmokėjimo būdų, arba jeigu turite papildomų klausimų dėl mokėjimų – susisiekite su mumis el. pašto adresu info@skandeko.lt arba telefono numeriu +370 699 01568.