PREKIŲ UŽSAKYMAS, PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS


Norinti įsigyti prekes Skandeko.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

 1. Pridėti pasirinktas prekes į savo Pirkinių krepšelį;
 2. Suformavus krepšelį (įsitikinus, jog užsakymas yra teisingas) spausti nuorodą „APMOKĖJIMAS“;
 3. Jeigu turite nuolaidos ar dovanų kupono kodą – įveskite jį į laukelį, esantį lango viršuje, bei spauskite mygtuką „PRITAIKYTI“. Atkreipkite dėmesį, kad vienam apsipirkimui galioja vienas nuolaidos ar dovanų kupono kodas (kodai nėra sumuojami). Nuolaidos ar dovanų kupono kodas suteikia atitinkamą nuolaidą tik el. parduotuvėje esančioms prekėms (pristatymo išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus atvejus, kai naudojamasi specialiu nemokamą pristatymą apimančiu pasiūlymu); 
 4. Užpildykite visą pirkimui reikalingą informaciją (vardą, pavardę, kontaktinę informaciją bei adresą);
 5. Pasirinkite Jums patogų prekių pristatymo būdą. Šiuo metu svetainėje siūlomi šie prekių pristatymo būdai:
  – Prekių atsiėmimas Tauragėje (būtina susisiekti telefono numeriu +370 699 01568) (nemokamai);
  – Prekių pristatymas į pasirinktą DPD Pick-up punktą (paštomatą) (+3 eur). Įprasta prekių pristatymo trukmė 1-3 d.d. (nebent prie tam tikros prekės yra nurodyta kitaip);
  – Prekių pristatymas DPD kurjeriu Jūsų pageidaujamu adresu (+5 eur). Įprasta prekių pristatymo trukmė 1-3 d.d. (nebent prie tam tikros prekės yra nurodyta kitaip);
 1. Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo už prekes būdą;
 2. Perskaitykite ir sutikite su puslapio sąlygomis bei taisyklėmis. Tęskite spausdami mygtuką „APMOKĖTI“;
 3. Būsite nukreipti į išorinį langą su tolimesnėmis mokėjimo instrukcijomis;
 4. Atlikę mokėjimą būsite sugrąžinti į Skandeko.lt;
 5. Sumokėję už prekes laukite užsakymo patvirtinimo nurodytu el. pašto adresu.

Išsiuntus užsakymą, nurodytu el. pašto adresu gausite pranešimą apie užsakymo išsiuntimą.

DĖMESIO: Priimdami užsisakytas prekes visuomet patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję bet kokius siuntos pažeidimus, nedelsiant praneškite apie tai DPD kurjeriui / darbuotojui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą. Taip pat padarykite pažeistos pakuotės nuotrauką ir atsiųskite ją mums el. pašto adresu info@skandeko.lt).Atsiėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. +370 699 01568 (darbo dienomis 8.00-17.00 val.) arba siųskite el.laišką su klausimais adresu info@skandeko.lt.

Visoms elektroninėje parduotuvėje Skandeko.lt įsigytoms prekėms suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija. Norint grąžinti prekę/-es, apie tai būtina informuoti mus el. pašto adresu info@skandeko.lt, nurodant planuojamas grąžinti prekes bei grąžinimo priežastį.

NETINKAMA PREKĖS KOKYBĖ / PAŽEISTOS PREKĖS

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar transportavimo metu pažeista prekė – Skandeko įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis “Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis” , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Norint grąžinti įsigytas kokybiškas prekes, jos turi atitikti šias sąlygas:

 1. prekės bei įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė (turi būti nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
 2. prekė nebuvo naudojama ir nėra sugadinta;
 3. grąžinamos prekės komplektacija turi būti tokia pati, kokią gavote.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, visas prekių pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas.

Jei grąžintos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus – pinigai už grąžintas prekes pervedami į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo grąžinto užsakymo gavimo dienos. Jei Jūsų grąžintos prekės neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų – pinigai grąžinami nebus.